Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9:00 - 16:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Swap - výměna zboží
  • Kategorie blogu

Potřebujete poradit?

30.06.2021

Swap - výměna zboží

Jak to fuguje?

Věci, které už nepotřebujete, zabalte a odešlete k nám do bazárku.

Poté, co k nám balíček dorazí, určíme cenu za vaše zboží a následně vám zašleme poukaz v hodnotě za zaslané zboží. Vy si pak už jen vybete, co zrovna potřebujete.

Jaké zboží do bazárku přijímáme?

Přijímáme v podstatě vše, co najdete v našem běžném sortimentu, především: Dětské a mateřské oblečení, boty, hračky, potřeby pro miminka, sportovní potřeby, školní potřeby, knihy, drobný dětský nábytek (postýlky - dřevěné i cestovní, jídelní židličky), mateřské potřeby, kočárky, autosedačky atd.

V jakém stavu musí zaslané zboží být?

Zboží přijímáme v Top nebo výborném stavu.

Top stav*** - zboží jako nové, žádné či minimální známky používání.

Výborný stav** - zboží používané, ale stále pěkné, zcela funkční a bez vad.

Zboží v dobrém stavu - tzn. funkční zboží např. s estetiskými vadami (u oblečení dírky, flíčky) nám můžete zaslat spolu se zbožím, ale nebudeme vám za něj vyplácet žádnou hodnotu a výtěžek z těchto věcí půjde na charitu). Prosíme, abyste nám toho zboží označili - např. dali zvlášť do pytlíčku a přidali papírek "daruji".

Jak k nám do bazárku vaše zboží dostat?

Zboží nám můžete po předešlé domluvě předat osobně v Českých Budějovicích.

Pokud bydlíte daleko, můžete využít služby dopravců - zásilkovnu, nebo na adresu např. PPL, DPD, WEDO. V tomto případě dopravné hradíte vy.

Jako e-shop máme zvýhodněné ceny, pokud byste chtěli mít dopravné levnější, můžeme se domluvit - zašlete nám peníze za dopravné na účet a my vám zašleme štítek, který vytisknete a nalepíte na balík. Nejvýhodnější cenu za dopravné vám sdělím, pokud mi napíše váhu a všechny tři rozměry balíku.

Jaká je platnost poukazu, který vám vystavíme?

Platnost kódu poukazu, který vám zašleme na email je 1 rok od vystavení. Nemusíte se tedy bát, že byste jej nestihli využít.

Co když nevyužijete celou hodnotu poukazu?

Jelikož jsme bazar s jedinečným zbožím, víme, že ne vždy máme, co zrovna potřebuejete, nebo zrovna nemáme tak velký výběr ve vaší velikosti.

Nakoupit na poukaz můžete zboží i za nižší hodnotu. Následně nás konkaktujte, a my vám vystavíme nový poukaz s hodnotou, kterou jste nevyužily. Tento poukaz můžete využít např. za měsíc, kdy už budeme mít jiné zboží.

Kolik za vaše zboží "dostanete" a je možné si určit prodejní cenu?

Není možné si určit prodejní cenu. To lze pouze v komisním prodeji. Prodejní cenu určujeme my dle stavu zboží. Ale nemusíte se bát, že nám naše věci "prodáte" pod cenou, zboží naceňujeme tržní hodnoutou.

Společně s poukazem, který vám zašleme na email, vám také zašleme podrobný výpis vašeho zboží s cenou, kterou vám vyplatíme.

Nesouhlasíte s cenou, kterou vám za oblečení dáme. Co dělat?

S cenou, kterou vám navrhneme za vaše zboží, samozřejmě souhlasit nemusíte. Pokud by vám výkupní cena přišla příliš nízká, můžete si vaše zboží vyzvednout, nebo jej zašleme oproti uhrazenému dopravnému zpět.

Zboží prodáváme za vyšší cenu, než vám bylo formou poukazu proplaceno. Jak je to možné?

Prodejní cena se skládá z částky, kterou jsme vám vyplatily, dále přičítáme 30% za manipulaci (je to stejné % jako u komisního prodeje, a jedná se o příspěvek na chod e-shopu - musíme z něčeho platit prostory a zaměstnance), a nakonec navyšujeme cenu o 5%, které následně darujeme charitě.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky