Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9:00 - 16:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
28.10.2021
Skupina na Facebooku
Staňte se členem naší skupiny na Facebooku. číst celé
30.06.2021
Swap - výměna zboží
Máte doma oblečení, které je dětem malé, nebo hračky, se kterými si už nikdo nehraje? Vyměňte to! číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

Potřebujete pomoci?

Jste rodina, která potřebuje pomoci, nebo takovou rodinu znáte?

Třeba pomůžeme právě vám!

Každý měsíc obdarujeme minimálně jednu rodinu, v případě, že rodin bude více, budeme vybírat příběhy společně s našimi zákazníky. Počet rodin, kolik se nám podaří obdarovat, záleží na výši vybraných peněz.

Nominace

Pokud se chcete zúčastnit našeho projektu nebo znáte rodinu, kterou byste chtěli nominovat, zašlete nám email na info@bazarek-mysicka.cz

s předmětem: Nominace

Do emailu nám uveďte:

  1. Příjmení rodiny - nebude zveřejňováno, slouží pouze pro náš přehled.
  2. Město, kde rodina žije.
  3. Popis rodiny - rodinné vztahy - ať už klasická rodina, nebo např. děti o které se starají prarodiče, teta se strýcem, rodinní známý, atd. 
  4. Popis rodiny a rodinné situace - zájmy jednotlivých členů rodiny, rodinná stiuace jak se do této situace rodina dostala.
  5. Na co rodina dar využije.
  6. Ověření rodiny - např. facebookové profily na členy rodiny
  7. Tři citace o rodině od širší rodiny, kolegů, známých či kamarádech.
  8. Alespoň jednu společnou forografii rodiny.

V případě, že nebude chtít prozrazovat identitu vaší rodiny, nebudeme ji zveřejňovat. Použijeme jinou fotografii a jiná jména. Nicméně vámi zasílané informace o rodině musí být pravdivé! Pokud se informace nebudou shodovat s naším prověřením, nebude rodina do nominace zařazena.

 

Příklad, jak má nominace vypadat:

Rodina Novákových z Brna

Dobrý den, jmenuji se Jana a s manželem Honzou máme tři děti: Karolínku (9 let), Daniela (6 let) a nejmenší dceru Stelu (2 roky).

Jsme velice aktivní rodina, Dan hraje velice dobře fotbal a Karolínka tancuje a hraje na kytaru. Měli jsme v našem městě restauraci, která zajistila finančně celou rodinu, nicméně kvůli vládním opatřením proti kovidu byla restaurace zavřená a na výdaje s udržením restaurace a znovuotevřením po první vlně padly veškeré naše rezervní finance. Druhou vlnu však už restaurace neustála a museli jsme ji nadobro zavřít. Neuzavřel se tak jen manželův sen a celoživotní píle, ale i naše veškeré příjmy. Manžel si začal hledat jinou práci, ale o kuchaře zrovna nikdo nestál a tak musel vzít práci, která nevyžaduje žádnou praxi, což se ale odrazilo na výši výplaty. Káje jsme museli přestat platit soukromého učitele kytary a tanci už se také nemůže věnovat na úrovni, jaké by chtěla (kurzy, soutěže i kostýmy jsou drahé). I když je Kája velice skromná a ví, že si to teď nemůžeme dovolit, mrzmí mě to za ni. Nemůžeme si dovolit standart, který byl předtím pro nás nezbytný. Přestaly jsme jezdit na výlety, chodit do restarací, nemůžete si dovolit kvalitní jídlo a nové oblečení. I když manžel hledá lépe placenou práci, zatím se mu nedaří. Já sama si hledám nějakou brigádu, ale zatím jsem nenašla takovou, která by šla dělat z domu a dala se sloučit s péči o dvouletou Stelinku, nehledě na to, že její sourozenci také trávili čas víc doma, než ve škole.

Dar bychom využili hlavně na oblečení pro děti, případně i nějaké potřeby pro nejmlaší dceru.

Citace:

Babička Ivana: "Můj syn Honza přišel nejen o svůj příjem, ale také o svůj sen, který si několik let budoval. Snažím se je nyní více podporovat např. hlídáním, nebo bereme s dědou děty více na výlety, protože víme, že oni si teď nemohou dovolit třeba zaplatit vstupné do zoo."

Rodinnná kamarádka Sandra: "Jana je moje dlouholetá kamarádka, máme přibližně stejně staré děti a každý rok jsme společně jezdili na dovolenou. Letos jsme jeli na dovolenou sami, protože si nemohli dovolenou dovolit."

Taneční lekrorka Petra: "Karolínka je velice talentovaná tanečnice, o to víc mě mrzí, že musela z finančních důvodů přestat jezdit na soutěže."